Автомийка вантажних автомобілів

Якщо ви являєтесь власником вантажного автомобіля і хочете помити свою машину, тоді приїжджайте в «AutoSPA». У нас є мережа цілодобових автомийок по Полтаві, завдяки чому ви можете під’їхати до найближчої автомийці в будь-який час доби.

Зовнішня мийка вантажівок

У «AutoSPA» ви можете замовити таку послугу як зовнішня мийка вантажного автомобіля. Мийка здійснюється досвідченими фахівцями, які виконають всі процедури максимально швидко і акуратно. При цьому для мийки ми використовуємо тільки професійну автохімію від відомих брендів (на кшталт Grass), завдяки чому забезпечується хороший результат.

Поки наші співробітники будуть мити вашу машину, ви можете відпочити в комфортній Wi-Fi зоні: посидите на м’якому дивані, почитаєте новини в інтернеті, спишетеся з друзями в соціальних мережах і т.д. Мийка вантажних автомобілів здійснюється не так довго, але в Wi-Fi зоні час очікування пролетить ще швидше. Після закінчення процедури ви виїдете з нашої автомийки на чистій і блискучій машині, немов зовсім недавно купили її.

Скільки коштує мийка вантажних автомобілів?

Ціна мийки вантажних автомобілів в «AutoSPA» становить 100 грн. Це вартість зовнішньої мийки, яка здійснюється в нашій компанії. Також ви можете замовити ряд додаткових послуг, в тому числі:

  • мийку двигуна;
  • поліроль внутрішньої панелі;
  • воскування і т.д.

Тут уже вартість мийки вантажного автомобіля повністю залежить від вас, а точніше від того, які саме послуги ви виберете. У будь-якому випадку ціни на мийку вантажівок у нас пропонуються цілком лояльні, адже «AutoSPA» – це мережа соціальних автомийок.

Загалом, якщо вам потрібно помити вантажівку, приїжджайте в будь-яку з наших автомийок – ми завжди будемо раді вас бачити!