Автомийка самообслуговування

Автомийка самообслуговування – відмінний варіант якісно помити свою машину. І при цьому всього за 10 гривень! Саме стільки коштує мийка самообслуговування AutoSPA. За цю суму ви отримуєте доступ до професійного устаткування, використовуваного для миття машин, а далі спокійно миєте свою «ластівку».

Автомийка самообслуговування: що це і які з’являться незабаром?

Автомийки самообслуговування – це спеціальний мийний пост або окремий апарат, створений за принципом автоматів з монетками. Клієнт під’їжджає на машині до такої мийки, закидає гроші в автомат та включає потрібні йому режими миття. Правда, такі мийки самообслуговування зараз тільки в Європі. Але незабаром вони з’являться і у нас, адже автомийки стають все більш популярними, а їх власники постійно прагнуть до вдосконалення – оскільки прагнути є до чого. Сьогодні ж мийка самообслуговування являє собою окремий бокс, де можна самостійно помити свою машину.

Переваги використання мийки самообслуговування

Популярність таких автомийок пояснюється рядом переваг:

  1. Клієнти зможуть особисто простежити за чистотою своєї машини. Погодьтеся, навряд чи хтось так само дбайливо відноситиметься до автомобіля, як його власник.
  2. Вигідно. Вартість автомийки самообслуговування AutoSPA – всього 10 гривень. Адже в даному випадку клієнти в послугах обслуговуючого персоналу не мають потреби.
  3. Швидко. Мийка автомобіля багато часу не займе, оскільки за допомогою професійного обладнання це робиться дуже швидко.

Іншими словами, мийка самообслуговування – це відмінний варіант самостійно помити свою машину в спеціальному приміщенні і за допомогою професійного обладнання. І при цьому – за помірну ціну. Тому, приїжджайте в будь-яку з наших автомийок, розташованих по всій Полтаві – ми завжди будемо раді вас бачити!