Хімчистка салону автомобіля в АвтоSPA

Хочете, щоб салон вашого автомобіля виглядав як новий? Щоб не було ніякого бруду і сторонніх запахів? Тоді вам потрібна хімчистка салону автомобіля! Чому? Тому що ця процедура здійснюється досить швидко. Тому що хімчистка повністю перевтілить салон вашого авто. І найголовніше: тому що коштує така послуга зовсім недорого – від 100 грн. Просто вибираєте, що саме ви хочете почистити, і вже через годину любуєтеся результатом.

Чистка салону автомобіля: види послуг

Автомийка «AutoSPA» пропонує широкий спектр послуг, серед яких:

  • хімчистка стелі;
  • хімчистка передніх і задніх сидінь;
  • хімчистка багажника;
  • хімчистка підлоги;
  • хімчистка дверної карти;
  • повна хімчистка з еліт-мийкою.

Для роботи ми використовуємо якісну автохімію: полімерний поліроль для кузова Grass, поліроль фар Grass та інші професійні миючі засоби. Тому, можете не сумніватися – хімчистка салону авто буде виконана якісно і без дефектів.

Скільки коштує хімчистка салону автомобіля?

Ціна на хімчистку салону авто залежить безпосередньо від вас. Вище перераховані основні послуги, які надаються в нашій автомийці, а які саме замовити – вирішувати вам.

Щоб розрахувати приблизну вартість хімчистки салону автомобіля, перейдіть в розділ «Тарифи» і скористайтеся онлайн-калькулятором. Вам лише необхідно вибрати відповідні пункти (чистку сидінь, стелі, багажника і т.д.), після чого система автоматично відобразить підсумкову ціну на хімчистку салону вашої машини.

Тут же ви можете відкрити пункт «Додаткові послуги» і при необхідності вибрати інші види послуг – наприклад, чистку дисків, мийку двигуна, мийку килимків тощо.

Загалом, якщо вам потрібна професійна хімчистка салону – звертайтеся в «AutoSPA». У нас є 6 автомийок по всій Полтаві, тому ви можете під’їхати до будь-якої з них. Ми завжди раді своїм клієнтам, тому всім тим, хто регулярно замовляє хімчистку салону автомобіля або будь-які інші послуги, ми надаємо солідні знижки.