Цілодобова автомийка АвтоSPA

Хочете помити машину пізно ввечері, оскільки працюєте допізна? Або може навпаки – рано вранці – перед відрядженням? Завдяки нашій автомийці АвтоSPA ви можете мити машину в будь-який час, коли вам зручніше за все, адже ми працюємо цілодобово.

Автомийка АвтоSPA: 24 години на добу 7 днів на тиждень

Працює наша автомийка 24 години на добу, тому ви можете приїжджати на своєму авто в будь-який час – хоч о 2 годині ночі, хоч в 6 ранку. Наш обслуговуючий персонал швидко помиє вашу машину, поки ви в цей час будете відпочивати в Wi-Fi зоні. Через короткий час авто буде виблискувати як нове, і ви можете їхати у своїх справах.

При цьому вам не доведеться їхати через півміста, адже у нас є мережа з 6 автомийок, розташованих в різних куточках Полтави. Таким чином, досить лише під’їхати до найближчої, адже все автомийки працюють цілодобово.

Також у нас є цілодобова мийка самообслуговування, що дозволяє клієнтам самостійно помити своє авто. Знову ж, приїжджати можна в будь-який зручний час: вранці або вдень, ввечері або вночі. У нічний час клієнтів не так багато, тому ви можете швидко помити свою «ластівку» і їхати далі.

Що стосується вартості, то ціни на наші послуги починаються від 10 гривень. Саме стільки коштує мийка самообслуговування, плюс за цю суму можна замовити полірування фар, чистку дисків та інші послуги. AutoSPA – це мережа соціальних автомийок, чим і пояснюються такі ціни на наші послуги.

Іншими словами, цілодобова автомийка AutoSPA – це хороша можливість помити машину в зручний для себе час. Приїжджайте в будь-який час доби – ми завжди раді вас бачити!