Покриття «Антидощ» для стекол автомобіля – як з гуся вода!

Проводьте багато часу за кермом автомобіля? Тоді вам точно відома вічна проблема поганої видимості. Стемніло – погано видно, почався дощ або сніг – знову погано видно, а якщо дощ йде вночі – взагалі чудово. Правда, рішення такої проблеми дуже просте: потрібно лише нанести покриття антидощ для стекол автомобіля. І тоді вам все буде як з гуся вода!

Переваги покриття «Антидощ»

Нанесення покриття антидощ підсилює водовідштовхувальні здатності переднього скла. Спочатку такі спецзасоби використовувалися тільки в авіакосмічній промисловості, а сьогодні вони доступні і для автомобілістів.

pokryitie-antidozhd-dlya-stekol-avtomobilya-2Принцип дії цього покриття дуже простий: засіб запобігає скупченню конденсату на склі. Як правило, під час руху машини в дощ потоки води постійно стікають по склу, залишаючи після себе патьоки і досить часто перемішані з частинками бруду. Як результат – знижується видимість.

А завдяки покриттю «Антидощ» цього не буде, адже цей засіб створює водовідштовхувальну плівку, яка запобігає стіканню крапель по обробленій скляній поверхні. В результаті краплі води скочуються вниз або здуваються повітряним потоком при русі машини.

Якщо ви нічого не зрозуміли, тоді просто подивіться це відео:

Що стосується переваг покриття «Антидощ», то тут просто величезний список:

  • менше осідання води і бруду на склі;
  • менший знос щіток склоочисників (адже вони використовуються рідше);
  • подряпини на лобовому склі утворюються повільніше;
  • єкономія рідини в бачку склоомивача;
  • майже повна відсутність відблисків в темну пору;
  • легке видалення слідів комах влітку і обмерзання взимку.

Покриття «Антидождь» – безкоштовно в AutoSPA

Ціна покриття «Антидождь» становить 200-300 гривень, а то й більше – залежить від обраного бренду. У AutoSPA нанесення цього засобу здійснюється безкоштовно! Як стверджують виробники «антидощ» ефект тримається близько 10 місяців. Водії відзначають більш реальні терміни – 5-6 місяців. Але навіть півроку – це відмінний термін. Тим більше що це абсолютно безкоштовно.