Покриття автомобіля воском: ефективний захист машини

Скільки б ви не полірували кузов машини, як би не старалися зберегти свою «ластівку», поява подряпин і мікротріщин неминуча. Суха полірування – це, звичайно, круто, але воно не гарантує повного захисту авто. Особливо, якщо ви часто їздите по ґрунтовій дорозі. Але існує одне відмінне рішення – воскування. Покриття автомобіля воском – ось те, що вам потрібно. Саме те, що забезпечить надійний захист машини і при цьому значно краще, ніж полірування.

Переваги воскування автомобіля

Покриття авто воском – ще не дуже популярна послуга серед автомобілістів. Найімовірніше, вони просто не знають, наскільки це корисна і вигідна процедура. А адже воскування автомобіля має цілий ряд переваг. Зокрема, за допомогою цієї процедури ви захищаєте лакофарбове покриття своєї «ластівки» від:

  • бруду, дрібних каменів, дощу, піску;
  • жорсткої води;
  • УФ-випромінювання;
  • неякісних миючих засобів;
  • шкідливих елементів хімічного покриття доріг.

При цьому воскування кузова автомобіля може здійснюватися 2 способами: гарячим і холодним воском. Покриття авто гарячим воском забезпечує гарантований захист від корозії і будь-яких атмосферних явищ. Покриття автомобіля твердим воском полягає в натиранні кузова цим захисним засобом і теж забезпечує захист від появи різних дефектів.

Вартість послуги можна дізнатися в розділі «Тарифи» (потрібно відкрити підпункт «Додаткові послуги»).

Полірування або воскування кузова автомобіля: що вигідніше?

Наостанку визначимо, що вигідніше – регулярно замовляти полірування або періодично натирати кузов машини воском. Для цього просто порахуємо вартість кожної послуги (всі ціни вказані в розділі «Тарифи» на нашому сайті).

При замовленні першої послуги виконується полірування салону, внутрішньої панелі, фар. У сумі виходить 55 грн. Якщо у вас шкіряний салон і хромові деталі, додайте до цього ще 55. Разом – 110 гривень.

Тепер воскування. Ціна самої послуги чисто символічна – 10 грн. Гарячий віск коштує 30 грн., а твердий – 170 грн. Разом виходить або 40, або 180 гривень – в залежності від обраного варіанту. З огляду на, що воскування здійснюється рідше, вибір очевидний. Особливо вигідним буде перший варіант.

Якщо все ще сумніваєтеся – почитайте відгуки автолюбителів про покриття автомобіля воском. А після цього приїжджайте до нас, в AutoSPA, і ми якісно виконаємо обраний вами варіант воскування.