Скільки коштує помити машину в АвтоSPA?

«Скільки коштує помити машину?» – напевно таким питанням задавався майже кожен автолюбитель. Адже не завжди хочеться самому мити автомобіль, та й часу на це зовсім немає. Втім, зовсім і не обов’язково займатися цим самостійно, адже замовити професійну мийку можна зовсім недорого.

Якісна мийка машин в Полтаві за доступною ціною

Отже, скільки коштує автомийка в Полтаві? Залежить від того, яка саме це автомийка. А у нас, в AutoSPA, ціни на послуги починаються від 10 гривень. Всього за 10 гривень ви можете замовити полірування фар, мийку килимків, антимошку, воскування та ряд інших послуг. А за 20 гривень можна замовити полірування хромових деталей і реставрацію зовнішніх пластикових деталей.

Загалом, коштує автомийка зовсім недорого. Навіть якщо ви замовите цілий комплекс послуг, ціною 10-20 гривень кожна, це обійдеться вам в районі 100-200 гривень. Цілком доступно, особливо з огляду на той факт, що з автомийки ваша машина виїдете як нова: немов щойно з автосалону, а не з мийки.

При цьому у нас ви можете замовити будь-які необхідні послуги:

  • хімчистку;
  • полірування;
  • антибактеріальну обробку кузова і т.д.

Додатково можна замовити корисні «фішки»: антидощ, антимошку, антибітум і т.д. Коштує дешево, зате результат на обличчя.

І найголовніше: ви самі можете порахувати, скільки коштує помити машину в AutoSPA. Для цього достатньо просто зайти на наш сайт і перейти в розділ «Тарифи». Скориставшись онлайн-калькулятором, можна всього за пару хвилин визначити, у скільки вам обійдуться наші послуги. А після цього приїжджайте в одну із наших автомийок, розташованих по всій Полтаві, і через короткий час ваша машина буде виглядати практично як нова.