Чи варто мити авто на річці?

Існує певна категорія водіїв, які вважають за краще мити свою машину самостійно. Можливо, хочуть заощадити або просто не довіряють співробітникам автомийки …. А може цей процес їм приносить задоволення. Як правило, серед таких водіїв фігурує думка, що влітку найвигідніше мити машину на річці – просто, зручно, необмежений доступ до води, та й покупатися можна. І найголовніше: безкоштовно. Але так чи насправді все прекрасно?

3 причини, чому не можна мити машину на річці

Перша причина – це екологія. Вирішивши помити машину на річці, подумайте над тим, куди піде вся грязь? Правильно, в річку. Крім того, змиваючи з авто бруд, водій також змиває частки нафтопродуктів – і все це стікає в воду та всмоктується в землю. А, між іншим, всього одна крапля машинного масла можна зробити непридатними цілих 600 літрів води! І таких крапель в процесі мийки буде набагато більше. Зрозімуло, що купатися потім в річці не захочеться ні вам, ні іншим. Плюс все це позначиться на екології прилеглих дачних ділянок.

По-друге, якісно помити машину на річці у вас все одно навряд чи вийде. Мийка буде контактною, а тому ви будете просто розмазувати бруд, пісок і інші тверді частинки по автомобілю. Плюс в результаті це може привести до появи подряпин.

По-третє, мийка машин на річці вважається незаконною. Звичайно, ймовірність того, що слуги правопорядку з’являться в такому місці, вкрай мала. Але ви ж не хочете випробовувати долю, а потім платити штраф?

Та й навіщо йти на такі крайнощі, коли можна просто помити машину в «АвтоSPA». Плюс у нас ви можете самостійно помити авто в спеціально призначеному для цього боксі і з застосуванням професійного обладнання. Просто, швидко і недорого. Тому якщо вам потрібно помити машину – приїжджайте до нас в «АвтоSPA», ми завжди раді будемо вас бачити.