Поліроль для автомобіля – надійний спосіб захистити кузов влітку

Влітку багато автовласників починають частіше їздити на своєму автомобілі. Це можуть бути щотижневі поїздки на дачу або на пікнік з друзями, подорожі під час відпустки і т.п. У всіх випадках доводиться часто пересуватися по пильних дорогах і автострадах.

Крім того, з-під коліс попутних авто летить безліч піщинок (а іноді і невеликі камінчики), які залишають сліди на кузові вашої машини. В принципі, ці подряпини зовсім непомітні, але з часом зовнішній вигляд автомобіля стає більш тьмяним, і у власника з’являється бажання пофарбувати його заново. А ще свій слід залишає і літнє сонце, через що може вицвітати фарба.

Щоб уберегти свою «ластівку» від всіх цих негативних впливів, існує кілька перевірених способів. І один з них – використання поліролей для кузова.

Переваги застосування поліролі для кузова автомобіля

Спеціальна поліроль наноситься на лакофарбове покриття кузова машини, надаючи йому блиск і забезпечуючи надійний захист від опадів і мікропошкодження. Вона може відрізнятися різним ступенем складності нанесення і довговічністю збереження на кузові. Від цього безпосередньо залежить ціна: можна недорого придбати засіб для самостійного нанесення, а можна вибрати поліроль для якісної обробки.

Професійні поліролі виготовляються на основі епоксидних смол, тефлону або наночастинок.

  1. Тефлонові засоби тримаються до 3 місяців. До їх складу входять речовини, які захищають кузов від впливу хім. речовин, а також забезпечують брудовідштовхувальні властивості.
  2. Поліроль, виконана на основі епоксидних смол, зберігається довше – до 12 місяців. Після її нанесення виникає тонкий «скляний панцир», що захищає від стирання дорожнім пилом або піском, а також від появи плям.
  3. Нано полірування кузова машини є найбільш довговічним – близько 36 місяців. Плюс воно відрізняється хорошою стійкістю до механічних і хімічних впливів. Після нанесення такої поліролі кузов стане настільки слизьким, що більшість забруднень буквально «злітає» з кузова автомобіля.

Якісне і недороге полірування кузова машини в AutoSPA

Щоб не купувати дорогий засіб, яким ви будете користуватися раз на рік (а то і рідше), рекомендуємо заїхати на автомийку AutoSPA. У нас ви зможете за невелику вартість замовити полірування кузова свого автомобіля, забезпечивши надійний захист від пилу, камінчик і піщинок. І таким чином зберегти зовнішній вигляд своєї «ластівки» цілим і неушкодженим.